| belle112233belle a întrebat:

Sunt confuza! Se apropie craciunul si nu stiu ce cadou sa le fac parintilor mei.Nu am nici cea mai vaga idee.Va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns primeste fundita!(aveti grija! ...sunt pretentioasa)!

Răspuns Câştigător
| TakeItSlowXD a răspuns:

Cumpara-i mamei o craciunita aceasta planta infloreste iarna, tatei cumparai un set cu deodorante, spray-uri, parfumuri (daca doresti dai si mamei un parfum). Poti de asemenea sa le pui spre exemplu sub brad doua bilete la un film romantic pentru. cinema. Sau daca dispui de un buget enorm i-ai mamei un set de pahare frumoase sau niste farfurii din portelan (cel putin mama le adora). Iti urez un Craciun Fericit.

6 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Poti sa le cumperi:Mamei-Un parfum frumos sau niste bijuterii
Tatei-Un ceas mai elegant

| Lowraaa a răspuns:

Eu le-am cumparat o rama foto cu simboluri de craciun si o cutie de bomboane ( mare ) pentru fiecare. laughing

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Pai depinde si de buget,daca ai un buget mai mare, mamei ii poti cumpara o bluza cu o esarfa sau camasa, iar tatalui ii poti cumpara un set de parfum, spray si crema sau ceva de genu', eu tatalui meu ii voi da un Quasar... miroase super si il poti comanda online pe net...succes si Craciun fericit!

| belle112233belle explică:

Va rog cat mai repede ca vine craciunul acusica!

| belle112233belle explică:

Multumesc,TakeItSlowXD mi-a placut raspunsul tau il consider foarte valoros.Mersi mult te pup si eu va urez un Craciun Fericit la toti!

| Adaaaa245 a răspuns:

Cumpara ceva simbolic sau confectioneaza tu ceva. Fii inspirata. Bafta si Craciun Fericit