| Chirosan a întrebat:

V-ati certat vreodata cu un profesor?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu prea am avut altercatii cu profesori.Pentru ca nu m-am coborât niciodata la minte unui adult frustrat ce nu isi intelege meseria si faptul ca unui copil ii explici, sau mai mult decat atat, nu iti pui mintea cu el daca tu esti adult matur, exista alte metode.

| SilentRain a răspuns:

Hmm,nea

| oglindasultanului a răspuns:

Am avut ceva conflicte.

| Invictusman a răspuns:

Da, mi-o tras un pumn în burta din fundul grădinii de o exclamat toată clasa :ooooaaaauuu,, apoi după câteva zile o venit maica-mea la școală și la bătut, eram un kinder pe atunci.