| Darjan_Darius_1994 a întrebat:

E voi v-au prins vreodata parintii maspurbandu-va? Daca da, cum a fost?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

O singura data dahappyera naspa de tot sentimentul,stateam pe colacul de pe wc si chiar in momentul sa ejaculez a intrat mama in baie,nici nu am avut timp sa reactionez, m-am inrosit la fata, sperma deja imi sarise pe picior, am inceput sa zambesc, nu stiam brusc ce sa fachappy

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Foarte placut.

| SG1995 a răspuns:

M-a prins unchiul în timp ce mă uitam la porno și o făceam. Cum a fost? Păi am fugit de-acasă câteva ore.

| IonelaElla96 a răspuns:

Nu