| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume a întrebat:

Va rog o urare de la multi ani lunga, pentru o fata foarte frumoasa. Va rog sa fie cat mai lunga. Mulțumesc

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scrie i tu ceea ce simți.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie "La Mulți Ani " de 1000 de ori.

| Catrice a răspuns:

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuultiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Tooooooooooooooooooooooooooooooooot
Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
DoooooooooooooooooreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiI
Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunct

| johnnny123 a răspuns:

Urarea poate fi doar "La multi ani", dar cand o semnezi cu numele tau de utilizator devine foarte lunga

| JulyDreams a răspuns:

Tu o cunosti si stii mai bine ce sa-i spui. Daca nu e lunga, merge si scurta. Crezi ca interpreteaza gresit?