| Nikkdia a întrebat:

vreau si eu o urare pentru sora mea care face frumoasa varsta de 28 de ani. Vreau sa fie ceva mai lungă

Răspuns Câştigător
| AnimeLover67 a răspuns:

Astazi este o zi speciala, ai ajuns la varsta la care toate caile iti sunt deschise spre un nou orizont cu bune si cu rele. Fie ca aceasta zi sa te binecuvanteze, sa-ti strecoare cate un strop de bunatate, fericire, iubire si speranta in toate realizarile tale. Iti doresc viata lunga, plina de aventuri si succese alaturi de cei dragi tie, mult noroc in toate deciziile pe care le vei face si fie ca Dumnezeu sa-ti lumineze calea spre tot ce este cel mai bun. Sa reusesti sa treci cu bine peste toate obstacolele tari, sa tii fruntea sus indiferent de situatie si sa fii increzatoare in propriile tale forte stiind ca succesul e garantat. Viata ne ofera multe incercari si ne da posibilitatea de a trece prin multe obstacole, astfel de ziua ta eu iti sunt alaturi cu sufletul si iti urez un calduros "La multi ani". Dumnezeu sa te aiba in paza Lui, sa-ti ofere toate bunatatile vietii si sa gusti din ele in preajma celor mai dragi persoane tie. Nu uita ca succesul si fericirea te va urma in toate mersurile tale, iar bucuriile sa iti surada la fiecare pas care-l faci in lume.

Sper că e bun?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea! la mulți ani soră-mea!

Sper că te-am ajutat! Fundă?

| Basthet a răspuns:

Bună! Cred că primul răspuns e mult prea lung, totuși, iar al doilea e caraghios. Eu îți propun următoarea urare.
"La mulți ani, dragă surioară! Îți doresc să fii mereu sănătoasă și veselă, să fii iubită și să ai o petrecere aniversară ca în basme alături de cei dragi!"
La mulți ani și din partea mea pentru sora ta!