| Nane08 a întrebat:

Mai sunt doua zile si se apropie ziua iubitei mele, cine mă poate ajuta cu o urare de la mulți ani lungă si frumoasă?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Tudormatei a răspuns:

Spune-i tot ce simti pentru ea, sigur o sa fie foarte fericita.

1 răspuns:
| AdrianVoicu a răspuns:

La multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi multi ani, esti hidoasa pardon frumoasa.