| Ahead a întrebat:

Credeti ca mai functioneaza replicile de agatat?
Care credeti ca e cea mai tare? : http://despreseductie.ro/replici-agatat/

Sau care o folositi voi :p

6 răspunsuri:
| schmoll a răspuns:

Sincer nu cred ca mai functioneaza...asa dupa ce te cunosti cu ea in spirit de gluma, dar du-te acum la una si spune-i :ai cazut din rai? te cam alegi ori cu o palma, ori cu ignoranta

| Ahead explică (pentru schmoll):

Am facut in felul urmator...
Am sunat-o pe cea mai frumoasa tipa din anturajul meu si i-am zis sa ne intalmin sa ii arat ceva
Putine tachinari, o discutie destul de lunga dupa care am bagat replica cu "Mishto fusta. Pot sa ti-o iau eu?" si ia s-a rosit la fata si a zis Nuuuu si a zambit, dupa 5 secunde de pauza a zis deseara treci pe la mine daca vrei ca parinti sunt plecati in weekend vin luni laughing

| schmoll a răspuns (pentru Ahead):

Deci pentru alti mergelaughingtra sa o incerlaughing

| Ahead explică (pentru schmoll):

Iti doresc mult succes, posteaza aici daca a functionat happy

| nico_6459 a răspuns:

Pe mine, cel putin ma lasa rece straight face dar sunt amuzante unele si ma fac sa rad uneori.

| elenaY33 a răspuns:

Pai pe o fata nu o cuceresti cu replici, si asa mai departe pe o fata o cuceresti atunci cand ea simnte ca esti bun pentru ea sau, atunci cand stie ca esti un tip de treaba happy nu cu replici, replicile sunt un nimic