| Sportacus123 a întrebat:

Vara viitoare ce scuză să-i zic mamei când o să mă întrebe de ce nu vreau să merg la plajă? Nu pot să-i zic că cel mai probabil o să mi se trezească "Gigelul".

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Îi spui că nu-ți mai place să mergi la mare și că preferi să rămâi acasă să citești sau să te uiți la un film / documentar bun. happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii spui ca este eveniment daca ti se trezeste „Gigelul".

| Simpatic a răspuns:

Acum ai sa te superi pe mine, dar vorbesti de fete si relatii insa mergi cu mama la plaja happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai numa in apă și gata.

| octav005 a răspuns:

Ii spui ca vrei la munte si ca nu iti place marea ca faci insolatie

| vodami92 a răspuns:

laughing vai de capul meu! mor de ras!

| Eusuntingineru a răspuns:

Pana la vara citesti subiecte pentema asta si te maturizesi nitel* astfel incat sa l controlezi pe Gigel. Nu el pe tine.

| gabizgarcea a răspuns:

Asta mi se intampla si mie...
Nu trebuie sa itifie rusine, la multi oameni se intampla asta.
Daca ramai acasa si ei pleaca cu masina poti sa le spui ca vrei sa petreci timp singur, si daca esti cu ei deja cazat si nu vrei sa iesi pe plaja le spui ca te doare capu si vrei sa stai la racoare, daca tot ai ajuns pe plaja cand simti ca se trezeste du-te in apa sau stai jos sa nu se observe.