| Leo10 a întrebat:

Vi s-a intamplat dupa ce v-ati despartit de o persoana pe care nu ati iubit-o sa suferiti mai mult decat va aspteptati? De ce?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, niciodată. Am învățat de mult să nu mai dau doi lei pe sentimente de niciun fel.

| fabiola a răspuns:

Unde nu investesti sentimente, nu au de unde sa rezulte mai tarziu! Poate negai ca nu o iubesti, poate ti-a placut sa te joci cu dragostea si te-a prins la coltisor!

| harciog a răspuns:

Din cauza ca sintem prea sclavi pentru sentimente desi ne dam in barci mereu si ne consideram stapini.

| justitiarul a răspuns:

Cum sa suferi dupa cineva pe care nu il iubesti? Mai degraba te simti eliberat!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat; nu m-am despartit de persoana iubita. Suferinta a venit pentru ca, probabil, tu tineai la acea persoana foarte mult, poate chiar mai mult decat ai simtit vreodata. Practic o iubesti sau ai iubit-o mult mai mult decat ai fi vrut.

| Chio9 a răspuns:

Da..pai pentru ca, chiar daca nu ai iubit-o te-ai obisnuit cu ea. si de aceea. Nu o poti numi suferinta..mai degraba dor.laughing Stai linistit ca trecewinking

| georgik93 a răspuns:

Exact acum trec prin asta pff te simti ca pla vezi pers respectiva peste tot *** o sa trec peste Trebuie sa trec peste! eu cel putin am trait cu el in acelasi pat ceva timp si il vad peste tot dar nah toate's trecatoare si viata si tot.

| Leo10 explică (pentru georgik93):

Daca vrei sa vorbim despre asta sa ne ajutam sa trecem peste acest moment uite idul meu: tenleonardo