cami
| cami a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata (fetelor), sa va acosteze, sufoce, hartuiasca virtual un... varstnic, pe hi5? Daca da, cum ati scapat de el?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu il baga in seama, se v-a plictisi la un moment-dat.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu! Am renuntat la hi5. Poti sa-l raportezi la admini. Poti sa trimiti direct mesajul pe care ti-l scrii sau ai optiunea (pe profilul persoanei respective) de blocheaza sau raporteaza utilizator. Se rezolva!

| adyth a răspuns:

Block?!

| cristi27 a răspuns:

Poti sa iti setezi contul de hi5 sa aprobi inainte comentarile trimise de cineva, daca il ai in lista de prieteni il elimini din acea lista si setezi contul in asa fel incat doar prietenii sa iti poata vedea profilul, cand vede ca nu mai poate pe contul tau poate se linisteste, bafta multa pup

| liliana83 a răspuns:

Nu-i poti bloca profilul mosului?

| annda a răspuns:

Am patit si nu-l bag in seama. big grin

| eu_4161 a răspuns:

Nu dar i-asi spune "Nu te deranja, nepriceputule! Ca nu ma impresionezi!"si apoi nu l-asi mai baga in seama...Ignora-l...Fii nepasatoare.

| funkydiva a răspuns:

Mi se intampla destul de des si, mai nou, chiar si la telefon. Si nu este in regula. Cum scap? Reteaua de telefonie, spam, etc.

| tinichea a răspuns:

Eu atac fe te le no frozen la ele si am 20... eu cald ele calde...
asta inteleg eu
tu cu ce
eu fug
tu ra ma raiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie mi s`a intamplat. Nu era chiar varstinc, avea la vreao 36 de ani. [Eu am 17]. Imi tot trimitea mesaje. Pana la urma m`am enervat si i-am trimis un mesaj, in care i-am zis sa`si vada de familie si copii, sa nu se mai uite dp fete de 17 ani. Acum nu stiu sigur daca chiar era interesat sau nu, dar asa am reactionat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam din aceleasi motive am renuntat si eu la hi5
mosulici, manelisti, africani...crying