| AliG a întrebat:

Hei, fetelor! Ati avut vreodata grasime pe burtica? Cum ati scapat de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BxMariia a răspuns:

Heii! Eu beau un pahar de apa calda cu lamaie de dimineata, alerg seara, cam 30 de minute, depunde cum am timp si chef, fac niste abdomene, sar coarda... si cam de 1luna se pot vedea efectele
Multa bafta. te pup :*

14 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Salut!
Nu am avut insa am auzit ca iti poti pune folie de plastic in jurul burtii/taliei cand faci exercitii. O prietena de a mea face la fel, cand se apuca de exercitii isi pune folia si o lasa toata ziua, eventual pana trebuie sa plece undeva si trebuie sa faca dus.
Si ca sa ajute la transpirat, pe deasupra foliei isi pune un brau.
Deasemenea, trebuie bauta multa apa si mancat sanatos.
Sper ca te-am ajutat.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Îți spun foarte sincer. Acum 2 ierni am început într-o seară cu abdomene și doar 10 am putut fac, iar după, făcând seară de seară, m-am obișnuit și ajunsesem să fac până la 300. Aveam un abdomen foarte plat. Acum iar am burtă și m-am apucat de niște exerciții pe care le-am văzut în ziar și chiar mă simt bine după ce le fac. abia aștept să văd și rezultatele. Mănânc puțin din toate și nu să mă satur. Am început să mănânc și mai multe fructe.
Cam atât.
O seară plăcută!

| AliG explică (pentru Neo12):

Mersi mul! Baftaaa:*

| Neo12 a răspuns (pentru AliG):

Merci! Chiar n-am chef uneori și-mi zic asta în minte, dar după mă ridic de pe scaun și încep să le fac ca să-mi arăt mie că pot.

| Kenya a răspuns:

Abdomene

| Sweet155 a răspuns:

Da si am scapat de ea printr-un regim drastic, fac exercitii si de dimineata pe stomacul gol beau o sticla de 0, 5 litri la fel si seara.

| AliG explică (pentru Sweet155):

Felicitari!

| Sweet155 a răspuns (pentru AliG):

Mersi happy

| ale153 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci exercitii fizice si sa ai o dieta echilibrata.

| WalleWalls a răspuns:

Folosind folie de plastic...o infasori in jurul burtii, pentru a transpira mai mult si a elimina grasimea...bineinteles,trebuie sa faci si multa miscare happy

| AliG explică (pentru WalleWalls):

Ai incercat?

| WalleWalls a răspuns (pentru AliG):

Da,si functioneaza.Doar ca este ptin cam incomfortabil big grin

| DenisaMuntean a răspuns:

Http://www.eva.ro/......9101.html. Niste exercitii ^-^, bea multa apa, evita mancarurile cu ulei, pizza, cele bogate in calorii, ouale.

| Lulalulalu a răspuns:

Sincer,nu.Nici cand m-am nascut