| Miihaa a întrebat:

S-a intamplat vreodata ca cineva sa incerce sa va violeze?
S-a intamplat sau ati scapat?
Cred ca a fost naspa. Daca ati scapat cum ati reusit?
Intreb pentru ca era sa fiu violata aseara, dar am scapat cu ajutorul a doua prietene.

21 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Uite, în caz de viol trebuie să te aperi. Nu contează dacă îi bagi degetele în ochi sau îl lovești în zona genitală, siguranța ta este pe primul loc. Le-ai spus părinților tăi ce s-a întâmplat? Mergi la poliție și depune plângere, un violator nu are ce căuta pe stradă. Ai martori, trebuie doar să spui zona unde a avut loc incidentul și cum arăta acel individ. Dacă ignori ce s-a întâmplat, șansa să urmeze alte victime este mare.

| Evolution a răspuns:

Văd că pe tine nu prea te afectează chestia asta şi ai foarte multe curiozitaţi (potrivit întrebărilor tale) legate de sex.
Dacă vrei să vezi cum e sex'ul, de ce nu faci? rolling on the floor) e ca şi cum ai spune să îţi povestească cineva ce gust are o anumită mâncare raised eyebrows
Mă rog nu te cunosc (nici nu mă interesează să te cunosc) dar totuşi eu zic să te abţii la unele întrebări, o să aflii şi tu când mai creşti, dacă vrei să experimentezi aşa de "mică", nimeni nu te opreşte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu vad de ce ar spune cineva asa ceva pe net unor necunoscuti. In cazul tau fa reclamatie la politie si bucurate enorm ca ai scapat

| minrest a răspuns:

Buna. Nu mi s-a intamplat. Ce bine imi pare ca ai scapat, Dumnezeu te-a ajutat. Mai fa o chestie, depune o plangere la sectia de politie de pe raza lucului unde a avut loc atacul pentru tentativa de viol. Mai ales ca ai martori. Nu se lasa inamicul liber in the field. Sarut mana.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu era sa fiu violat da am scapat cu bine.M-a convins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca ai fost cat pe ce sa fii violata? Poate omul voia doar sa te bata sau se te talhareasca. Hai sa nu punem raul inainte!

| Miihaa explică (pentru anonim_4396):

Cand isi scoate "dulaul " a inaintare si incearca sa iti dea patalonii jos, sa stii ca atunci vrea sa iti dea bani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

"dulaul"? laughing)

Nu cred ca tocmai l-ai numit asa!

Nu stiu, ma gandesc ca poate doar voia sa ti-l arate, probabil sa-ti ceara vreun sfat. Poate stia ca ai cont pe TPU si, ca sa-ti dea de inteles ca intrebarea face parte din categoria "dragoste si sex", a ales aceasta abordare nefericita.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mergi la politie si reclama. spune parintilor. arma legala de autoaparare http://www.okazii.ro/cautare/spray+nato.html?autoc=write evita locurile fara oameni seara.

| Livelord a răspuns:

Sincer, imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat.
L-ai reclamat pe nenorocit?

| Miihaa explică (pentru Livelord):

Da. Dar tie ti s-a intamplat sa fi viloat sau violata? Nu stiu daca esti fata sau baiat

| Livelord a răspuns (pentru Miihaa):

Sunt baiat si din fericire nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva.
Totusi, ma bucur ca ai reusit sa scapi.

| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

Pai eu am fost violata la 12 ani jumate, n-am avut sanse de scapare.

| Miihaa explică (pentru Bismarck_Aura_1997):

Si cred ca a fost destul de naspa. Imi poti spune cum s-a intamplat?

| andreiul78 a răspuns (pentru Bismarck_Aura_1997):

Daca tu esti cea din imaginea de la profil... tipul ala e cel mai fericit detinut, pentru ca a violat un inger laughing))

| minrest a răspuns (pentru andreiul78):

Andrei, sa violezi un inger nu te face fericit, te face cel mai nefericit in ambele cazuri posibile. 1.Realizezi ce ai facut si remuscarile te chinuie pe masura faptei. 2.Nu realizezi, adica esti complet abrutizat. Persoana respectiva a violat un inger int-un sens, un copil de 12 ani, totusi remarca ta e de natura sa raneasca.

| andreiul78 a răspuns (pentru minrest):

No, scuze daca am deranjat pe cineva sad

| minrest a răspuns (pentru andreiul78):

Cu ce sa ma deranjezi pe mine, ca sa te scuzi? Hai sa incerc sa iti explic asa. Sa zicem ca te viola cineva pe tine cand aveai 12 ani, si altul zicea ca ala e fericit, fiindca a violat un inger, tu ce ziceai, ii dadeai dreptate?

| andreiul78 a răspuns (pentru minrest):

Incercam sa zic ca e draguta (dar prea a iesit). Si daca se simte prost [pentru ceea ce am scris, imi cer scuze. Atat sad

| minrest a răspuns (pentru andreiul78):

Salut.