| aDORpISICUTELE a întrebat:

Vii s-a intamplat sa transpirati la o intalnire? Sau cand va tineti de mana, sa va transpire mana? Cum sa nu mai transpiri?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| pirla a răspuns:

Ca sa nu transpiri incearca sa nu te emotionezi si sa nu te stresezi.E doar o intalnire stai calm/a si nu o sa mai transpiri. Funda?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat nu puti nu ai treaba. Belea ar fi sa capeti miros urat si sa fuga

| Blamely a răspuns:

E normal, în special cu mână. În cazul ăsta n-ai ce face. În rest e de la stres, relaxează-te și nu vei avea probleme.

| MadaMadalici a răspuns:

Da, este normal. Din cauza stresului, caldurii. Nu e nimic rau in asta.

| aDORpISICUTELE explică:

''Vi''.
APP: pirla e candidat/a la funda.