| pufulory a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a unui coleg de serviciu si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau (sau sa-i luam in cazul in care punem la comun). Va rog ajutati-ma cu niste idei! Tin sa precizez ca are 36 ani, si are o situatie financiara foarte buna. Iar ca hobby-uri nu stiu care ar fi alea...

Răspuns Câştigător
| adyth a răspuns:

Daca are simtzul umorului... puteti sa'i luatzi ceva amuzant big grin dar reprezentativ.nu stiu. Daca zici ca are situatie financiara buna, si daca nu ar fi genul care sa aiba pretentii de cadouri scumpe, ar merge.
parerea mea.

3 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Stiu si eu?! un ac de cravata cu butoni asortati

| mioara a răspuns:

Luati un ceas, o bratara, un tablou o veioza etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fiti originali, invitati-l undeva, la o terasa sau la un picnic, iesire in aer liber, daca va permite timpul.Va aprecia gestul.In primul rand se va bucura ca v-ati gandit la el si vreti sa-i faceti o bucurie.