| georgy_4632 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac sotului meu, pentru ziua de nastere?

Răspuns Câştigător
| roxana_9288 a răspuns:

Un ceas, o rama si o fotografie cu voi 2, poate ceva editata, prima si cea mai recenta fotografie impreuna, poate si o bratara de aur sau pur si simplu, o cina romantica

5 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Depinde de pasiunile lui. Tu ar trebui sa-l cunosti cel mai bine. Poti sa-i iei si ceva util, de care stii care nevoie, dar si ceva memorabil, care sa-i aminteasca de tine si de ocazie.
Un ceas mai deosebit gravat (daca poarta), o bijuterie gravata (daca e genul), portofel, accesorii pentru sport (ochelari - manusi - caciula ski, racheta tenis) sau abonament la o sala, un telefon (daca iti permiti), bilete la un concert care i-ar placea sau un week-end mai romantic undeva departe de munca si griji. Daca apreciaza, ii poti face o petrecere surpriza cu prieteni apropiati si rude. Un tort special.
O sa te descurci foarte bine. succes si la multi ani!

| usernamealy a răspuns:

Un parfum si un puloverwinking

| turist a răspuns:

Scule sau permis de pescuit, sah sau orice alt joc pe care il puteti folosi impreuna... O petrecere, o iesire romantica...
Distractie placuta si La Multi Ani pentru perechea ta!

| RoxanaCher a răspuns:

Un parfum, o fotografie cu voi sau o,, excursie" la spa(daca bugetul este mic o cina romantica este foarte buna! Dar la orice cadou nu trebuie sa lipseasca un pupic!big grinhappy

| georgy_4632 explică:

Multumesc tuturor.