| davidtm a întrebat:

Voi ce ati alege dintre mama si tata?
fara raspunsuri gen:eu ii aleg pe aman2.

24 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Depinde cu care ma inteleg mai bine, si care ma trateaza mai bine, si nu ma refer la cadouri, dulciuri, prostii d'astea...
Nu l-as alege pe tata daca mi-ar cumpara ps3 si xbox daca m-ar batea in fiecare zii, mai bine stau cu mama, daca te intelegi bine cu aman2, e alegerea ta, care te asculta, care te ajuta, etc...
Eu unul as alege-o pe mama desii ma inteleg perfect cu aman2

| MenInShadow a răspuns:

Auzi? nu lua in seaman rasp meu, as sta la bunici pana sar impaca, pentru ca nu pot sa stau doar cu unul, pentru ca ii iubesc pe aman2 la fel...

| anss23 a răspuns:

Pai ceea ce spui tu este ca si cum ai spune:ce alegi dintre mancare si apa? amandoua sunt esentiale. Puteai sa intrebi; cu cine dintre parinti va intelegeti cel mai bine?

| doc69 a răspuns:

Nu ai frate ce alegere sa faci, suntem unici si fiecare e cu bune si rele.fa ce simti si traiste viata ta.si admite ca ei ti-ai dat viata. thats is facts

| CupY a răspuns:

Mama este centrul iubirii pentru copilul său până la o vârstă, după care copilul devine independent de părinți d.p.d.v al iubirii. Dacă e vorba de divorț atunci ar trebui reformulată întrebarea și întotdeauna are particularitățile ei.

| oanard174 a răspuns:

pe mama

| KoolKitty a răspuns:

Mami

| andrey2012 a răspuns:

Dar tu ce ai alege dintre ochiul stang si ochiul drept? Fara suparare dar e o intrebare care nu isi va gasi raspunsul!

| Laura a răspuns:

Niciunul.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sincer?
pe niciunu happy
pe mine m-au crescut bunicii deci pentru mine ei sunt mama si tata.
Pana la urma mama i cine te creste nu cine te naste...

| funnygirl a răspuns:

Mama clar:X tata e un alcolist.oh go on

| Ady192 a răspuns:

Fiecare are o anumita relatie cu parintii lui...pe tine nu te pot ajuta raspunsurile la altii...gandeste-te bine cu cine ti-ar fi mai bine tie

| davidtm explică (pentru Ady192):

Nu sunt divortati si nici certati e in regula.laughing
am pus doar o intrebare sa vad ce zic alti

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu as alege la cel ce poate sa imi ofere mai multe facilitati si v-oi putea sa traiesc cel putin decent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit sa dai ceva explicatii, situatii.La ce anume te referi? De ce sa alegi daca nu-ti fac nici un rau? Numai bine.

| davidtm explică:

Du-ten m.m de rasist
nu vezi ce moaca de gay ai?

| DCSHOE a răspuns:

PE MAMA CLAR!
Stii, e o vorba: mama e una singura, tati pot fi multi tongue

| davidtm explică (pentru DCSHOE):

Si mame pot fi multi.

| DCSHOE a răspuns (pentru davidtm):

Mame pot fi multi? rolling on the floor))

| davidtm explică (pentru DCSHOE):

Ce e de ras? e doar o gresela

| dianamariana2001 a răspuns:

Buna.
Da tu ce ai alege intre picioare si maini
Asta e o intrebare prosteasca!

| davidtm explică (pentru dianamariana2001):

Asta e un raspuns prost.

| justagirl1 a răspuns:

Mama clar!

| ButterflyMiley a răspuns:

Mama