| JulyDreams a întrebat:

Voi ce chestii faine ati primit de Florii? Cum si-au exprimat cei dragi dragostea?
Cadoul meu a fost: https://imgur.com/mINe6CL
Pareri?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Patrunjel?!?
Ce au zis ai tai? Ca stiu pe unii care s-ar bucura sa primeasca asa ceva. Insa, in mod normal, nu faci cadouri de doi lei (sau chiar mai putin)

| Adry05 a răspuns:

Woai am crezut inițial că-i ceva copil de ăla râzgâiat care-i gen uitați cadoul meu cel scump! mi-am luat țeapă mersi laughing)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se vede că te iubește.

| SilentRain a răspuns:

N-am primit nimic
E bine ca ai primit ceva decât deloc

| NLS a răspuns:

laughing)))
Azi e ziua mea, si alea sunt "florile" mele preferate laughing)
Din pacate am primit doar 100 euro... sad
Dar sapt viitoare ii dau pe toti pe asa ceva.

| JulyDreams explică (pentru NLS):

Si ale mele. Astept sa infloreasca din moment in moment laughing

| aXy99 a răspuns:

Nimic.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce-i ăla, pătrunjel?

| JulyDreams explică (pentru supadeceapa):

Nu... cum poti sa-l numesti asa?

| Digikey a răspuns:

Cei dragi si-au manifestat dragostea in mai multe feluri de-a lungul anilor, nu neaparat cu cadouri de zile inventate de biserica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i cu tot pătrunjelul ăla?