| Miki_2661 a întrebat:

Voi cum petreceti de sarbatori? Acasa cu familia, iesiti undeva in oras? dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Pai s-ar putea sa plec intr-o excursie cu profesoara de romana la vatra dornei de pe 27 decembrie pana pe 2 ianuarie, la hotel de 3 stele, la un pret convenabil... o sa facem multe lucruri si sunt sigura ca ma voi distra, tinand cont ca profesoara noastra e mai zuza ca noilaughing
fundita?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daria a răspuns:

Eu acasa si la bunici.Ne aduman tot familionu` meu numeroslove struck
laughing

| Enigmă a răspuns:

Prietenii` si familia sunt combinatia perfecta de craciun.
Eu, pe la 4 ne adunam la unul din prieteni acasa [a devenit un obicei], acolo punem masa de craciun, ne facem unul altuia cadouri dupa care mergem la colindat.
Pana in jur de 1-2 dimineata dupa care ne intoarcem la persoana respectiva acasa, mancam, desfacem cadourile si apoi mergem fiecare la casele lui.
Acolo petrecem niste timp cu familiile noastre, luand masa dupa care asteptam colindatori.

Craciun fericit`>:d

| Denisa85 a răspuns:

Acasa cu nasii nostri de cununie si sora mea. Intotdeauna mi-au placut sarbatorile in familie, iesirile iarna nu prea fiind foarte frig, mai bine stam cu totii acasa, cu copii si familia ciocnind un pahar cu vin in cinstea sfintelor sarbatori ce aduc caldura si lumina in sufletele noastre.
Sarbatori fericite! kiss

| cristinanatalia a răspuns:

Depinde

| flooooo a răspuns:

Vrei sa auzi si ceva trist?laughing datorita faptului ca bunica mea a murit anul trecut exact in ziua de revelion... o sa-mi petrec revelionul cel mai probabil la pomana de un an happy si gandeste-te ca o sa tebuiasca sa fac asta si in urmatorii 6 ani. oare exista sarbatori mai triste de atat?!