| Cataliciiii a întrebat:

Cum va petreceti anul nou? Eu acasa cu familia

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Hey,Cataliciiii big grin Eu imi petrec Anul Nou acasa,cu familia,ca tine sad Intr-un fel imi place,pentru ca macar Sarbatorile sa ni le petrecem cu familia, dar pe de alta parte, as fi vrut sa fiu si eu cu prietenii! In noaptea dintre ani, nu cred ca voi dormi, o sa stau pana la 4 dimineata la televizor big grin
La multi ani(2013)!

| Cataliciiii explică (pentru DedeeAndreea):

... Cel mai urat revelion.

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si eu la fel

| Smerix a răspuns:

Si eu la fel, macar acum sa-mi petrec timpul cu familia big grin
P.S:La multi ani! (2013)

| Ioonela a răspuns:

Si eu tot acasa cu familia happy

| Cataliciiii explică:

Deci nu sunt singura care se plictiseste.

| fasolescazuta a răspuns:

Eu fac laba trista intr-un wc pustiu

| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grinLa multi ani!
Deci:
- Inainte de ora 12 noaptea imi fac baitza, ma aranjez, ma imbrac, bla, bla, bla...
-La ora 12 ies pe strada si ma uit la "spectaculoaaaaasele" artificii (cicalaughing in fiecare an sunt si mai plictisitoare), apoi dau pe gat 10 pahare de sampanie de copii si apoi 5 de adulti.
-Dupa ora 12 mama sta la ea in camera, tata in bucatarie cu muzica la maxim, fratele meu a plecat anul asta (grrrrrrrsad norocosu'), mamaie la ea in camera si eu ma duc la ea cu paharu de sampanie in mana si fac pe beata (incredibil dar ea ma crede cu adevarat beata)
-apoi incerc sa ma tin treaza cu un pachet de ciocolata
-apoi sfarsesc pe la 3 dimineata rupta de somn si de plictiseala gandindu-ma cum ar fi sSA FACEM SI NOI O DATA PETRECERE CA TOTI OAMENII
Deci daca te consoleaza cu ceva.....eu consider ziua (sau noaptea) asta ca fiind cea mai plictisitoare din anlaughing
La multi ani!big grinbig grinbig grin

| fadnox a răspuns:

La fel

Răspuns utilizator avertizat
| d3javw a răspuns:

Ceau.Ei bine merg la un prieten acasa unde ne vom strange mai multi si petrecem acolo la multi ani!

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca si eu fac tot cu familia si e mai frumos happy

| FuckSchool a răspuns:

Paii din pacate si eu tot cu familia happy.

| LuciaCristina1996 a răspuns:

Si eu la fel

| briinfinity a răspuns:

Si eu

| deeagreen a răspuns:

La fel.
La multi ani 2013!