| Draquila a întrebat:

Voi unde vă petreceți Paștele? Acasă cu familia sau cu tovarășii? tongue

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La o cunostinta.

| thegatekeeper a răspuns:

Acasa, insa e impropriu spus ca sarbatoresc ceva in ziua respectiva.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu-l petrec. Mă comport ca şi cum n-ar fi.

| Andruşcă a răspuns:

Nu petrec pastele, e o zi normala ca oricare alta.

| Chαяtreux a răspuns:

Cu prietenii laughing nu ne-am hotarat inca

| neutrino a răspuns:

Pastele si Craciunul sunt sarbatori specifice pentru familie. Paste fericit!

| Vans a răspuns:

Nu petrec nimic. Stau şi bag în mine ca sparta. Stai...eu întotdeauna fac astathinking

| Iubibilăă a răspuns:

Pastele se sarbatoreste cu familia.
Pa, pa.

| Yasmin875 a răspuns:

Acasa cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasă.

| ZeHelp a răspuns:

Tovarasii te vor abandona intr-o zi, familia va fi cu tine mereu.
Sa ai un paste fericit!
~ZeHelp.

| Draquila explică (pentru ZeHelp):

Așa e, Zen. Dar știi și tu. "Anturajul este tot și asta nu se va schimba!" / Paște Fericit și ție! =P

| Elena700 a răspuns:

Acasa cu familia.