| Bubulinaazz a întrebat:

Voi fara ce nu ati putea trai? Fara familie sau fara prieteni?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Familia iti este si iti va fi sprijinul in viata, pe asta pune accent si construiesteti valorile morale, desigur si prietenii insa ce este mai aproape de piele maieul sau camasa?

11 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Si membrii familiei iti pot fi prieteni, si prietenii iti pot fi ca familia.

| Paulla a răspuns:

Pot trăi şi fără familie, cât şi fără prieteni.

| AliceThai a răspuns:

Fara aer happy

| IMC90 a răspuns:

Fara tuica si tigari :->

| Bubulinaazz explică (pentru IMC90):

laughing Lasa astea. Poti trai fara ele big grin laughing

| IMC90 a răspuns (pentru Bubulinaazz):

Tu da eu nuhee hee

| alinutza_4400 a răspuns:

As putea traii fara ambele

| giorgyana99 a răspuns:

La prietenii adv e ffff greu sa renunti, la cei pe care ii consideri buni desi nu sunt nu iti va fi greu sa renunti insa oricum ar fi la familie nu vei putea renunta niciodata si totusi facand o balanta intre cele doua e bine sa sai si o familie care sa te sustina dar si pr buni care sa iti fie alaturi mereu si sa te ajute cu un sfat bun(lucru care e valabil la aman2)

| MistikkGirl a răspuns:

Da fiind parintii plecati peste hotare jumate din viata mea traita,si in acel tot timp cu prietenii tot timpu,si luandu-ma cu ei in tara straina,foarte foarte dureros imi este,acum pentru mine e la egal,dar o sa ma deprind cu parintii si poate o sa fie mai bine,dar totusi vreau linga prieteni big grin big grin stiu nu inteleg dar,nu pot fara ei, dar nici fara parintii, off e dificil sad sad

| Sp3edy a răspuns:

Tehnic vorbind poti sa traiesti fara amandoua ca nu te afecteaza deca psihic, dar eu nu as putea trai fara familie, membrii familiei sunt singurii prieteni care nu te vor lasa niciodata(exceptand cand vor muri laughing )

| OwlMyGod a răspuns:

Fara familie... pritenii au renuntzat de multeori la mine... de aceea nu prea mai am incredere in ei ^^