| mgtow a întrebat:

Vorbisem cu o tipa si i-am zis ca daca e sa fim impreuna "ea incepuse subiectul acesta" si (relatia se va termina din un motiv grav) nu vreau sa o mai vad si nici sa ii vorbesc iar ea a zis ca ma prefera ca un amic pentru ca ie frica sa nu se termine relatia daca e sa fim un cuplu, daca o tratez putin mai rece fara sa o mangai si sa nu ii vorbesc oare isi va schimba mentalitatea aia stupida pe care o are? Doar eu nu stau dupa ea stiind ca imi place si ea vrea relatie amicala e absurd chiar. P. S. Am o luna si ceva de cand o cunosc cand suntem in pat ma trateaza ca pe iubitul ei iar cand ii zic: cand are de gand sa fim impreuna spune ca nu stie. A avut doar un prieten si i-e greu sa il uite e fata sincera nu minte am mai vorbit si cu prietenii/e ei si mi-au zis lucruri bune despre ea.

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Poate fostul a facut ceva aiurea si ii e teama ca se va intampla la fel.
incearca sa o faci sa aiba incredere in tine
ia-o sh tu mai usor...
trateaz-o ca pe o persoana foarte speciala
winking

3 răspunsuri:
| gabryela_2772 a răspuns:

Pai.probabil inca se gandeste la fostul, daca nu vrea nu mai vb ce ea ...si poate s-e intoarce ea la tine.
up xlove strucklove strucklove struck

| HellBlade a răspuns:

Da si care e intrebarea?

| Kainon a răspuns:

Asta am inteles, tu ce vrei sa alfi?