| TheBlueButterfly a întrebat:

Voua vi se pare normal ca prietenul/a ta sa mearga la o petrecere organizata de clasa ta(el/ea nu e in clasa cu tine) in timp ce tu nu mergi?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles.Sa se duca, nu-l controlezoh go on

| thealchemist a răspuns:

Ceea ce conteaza e daca ti se pare tie normal.

| ellalife a răspuns:

Normal? Nu stiu ce e pentru tine normal, dar eu NU cred ca e firesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm.nu prea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.totusi nu uita ca este o scoala. unde sunt doar elevii de la acea scoala.parerea mea : ar fi penal sa apari acolo. intre atatia necunoscuti. si gandeste-te la parerea diriginteluiwinking scola-scoala. dragostea in timpul liber. chiar daca `i o petrecere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Daca eu nu merg nu inseamna ca ar trebui sa stea acasa. E dreptul lui/ei sa faca ce vrea.

| Uw33Ty a răspuns:

Logik ca nu mise pare normal... in loc sa se duca trebuie sa cadeti de comun acord si sa mergeti amandoi undeva

| Sanborn13 a răspuns:

Da.Sunt fel si fel de circumstante:
1)Ori nu esti agreata in acel grup al colegilor tai;
2)Ori el/ea este o veche cunostinta de-a colegilor tai;
3)Colegii tai sunt suparati pe tine si invita pe altcineva in locul tau ca sa te faca geloasa

Sunt multe situatii posibile si toate la fel de normale big grin