| monycutzza a întrebat:

Vreau sa-i fac iubitului cadou un brelog cu un tex frumos. Nu ma pot decide ce text sa aleg : 'ai grija de tine...pentru mine" sau " oriunde ai merge sa te întorci la mine". Sau mai astept si de la voi idei. Funda

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mie imi vine in minte ceva mai comic : Chipul tau mi-e atat de drag doar cand il privesc, cand te vad c altcineva simt ca innebunesc.

| relian a răspuns:

"Pentru tine cu dragoste", asta ar suna bine, zic eu.Sau "Cu dragoste pentru tine". Poti scrie si pentru iubit si pentru prieten si pentru oricine.
Sau o poti scrie in engleza "For you with love" or With love for you.

| Raven a răspuns:

Inima mea te vrea doar pe tine sau Mi-e dor de tine de cum ieși pe ușă
Dar îmi place cum sună ''Ai grijă de tine...pentru mine''

Răspuns utilizator avertizat
| InteractiV a răspuns:

Oriunde ai pleca, te rog, lasa-ti inima la mine. Mi se pare genial, dar si Ai grija de tine. pentru mine, e ok.