| georgiana_6944 a întrebat:

Vreau sa ii fac iubitului meu un cadou cu ocazia zilei indragostitilor dar el este departe de mine, ii l-as putea trimite pe un prieten bun care merge la el. Tin sa mentin ca este la 2000 si ceva km distanta de mine sad... Ce idei imi dati? El este un tip dur cu cei din jur, dar sensibil daca apuci sa-l cunosti puppy dog eyes! Astept raspunsuri :d, dau funda big grin!

10 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Daca aveti poze impreuna ii poti trimite o perna cu voi din in mijloc.

| georgiana_6944 explică (pentru deeyutzza94):

Nu as vrea sa ii trimi o perina cu noi 2, deoarece parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra si nici nu vor fi vreodata, si poate odata si odata o sa ne despartim si ce o sa faca cu perina? s-o arunce sad?

| deeyutzza94 a răspuns (pentru georgiana_6944):

E ciudat ce zici tu. Daca v-ati desparti perna ar aruncao dar daca i-ai lua de ex un ceas crezi ca nu l-ar arunca? E acelasi lucru. Cadourile se pastreaza dupa o relatie. Daca iti e frica sa ii cumperi perna pentru ca o, ceas sau bratara pentru ca nu poarta, parfumul ii aduce aminte de fosta pr..Nu am idee altcevaa. Poate un ceas de perete.

| georgiana_6944 explică (pentru deeyutzza94):

Un ceas de pereteeeeeeee rolling on the floor))))))))))))))))))))))) doamne doamne laughinglaughinglaughing

| inlovewiththerainbow a răspuns:

Http://indulgy.com/......-this-idea

O poți face chiar tu. Cărți de jucat, sau hârtie colorată.)) Dar să fie o cifră semnificativă pentru amândoi ) Și ar fi chiar drăguț să le scrii tu.

| SolitarHacker a răspuns:

Genul meu laughinghmmm sa ma gandesc ca mi ar place sa primesc: un parfum cu esenta tare si eu sunt tot pe la vre o 2000km big grin poate te gandesti si la mine laughing ma, multumesc si cu un parfum fake big grin smug iti recomand Dior Daca nu Armani Code tongue

| georgiana_6944 explică (pentru SolitarHacker):

Offf doamne laughing, lui ii place foarte mult un parfum de la oriflame dar faza e ca i l-as lua dar odata eram cu el si l-am intrebat care a fost cel mai frumos lucru de ii s-a intamplat si el mi-a zis ca sa-l sune prietena lui si sa-i zica ca inca mai simte mirosul lui in lenjeria de pat. e ceva aiurea dar totusi daca i-as lua parfumul asta i-as aduce aminte de fosta prietena a lui si nu vreau asta angry!

| SolitarHacker a răspuns (pentru georgiana_6944):

Sorry big grin

| Myrellutza009 a răspuns:

De exemplu poti sa-i cumperi un tricou personalizat cu voi 2 impreuna sau cu un mesaj special. Sau poate un ceas care sa ii aduca aminte de tine. happy

| georgiana_6944 explică (pentru Myrellutza009):

E ciudat sa ii cumpar un tricou cu poza noastra deoarece nu ar purta asa ceva si clar nici eu, si ceas nu poarta nici bratari sad...