| pissy_1035 a întrebat:

Dragilor. am si eu o intrebare. vreau sa ii fac iubitului meu un cadou. dar ceva facut de mine. va rog. dati'mi si voi niste idei. eu m-am gandit la o felicitare ceva. facuta de mine. in care sa scriu niste versuri. si sa aplic poze cu noi 2 love struck voi ce parere aveti big grin? astept raspuns big grin

2 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

O felicitare poate sau ar mai fi ceva sa scrii pe pereti cu spariul sau cu vopsea te iubesc si alte din astea mie mi sar parea destul de dragut

| Dx a răspuns:

Depinde.si de varsta si de relatiehappy
O pritena de-a mea, i-a facut iubitului ei, un fel de album, c
u poze desenate cu ei 2.Acele imagini desenate, pe foi gen:ceara