| Dlkee a întrebat:

Vreau sa ma mut la iubitul meu cat mai repede.Cum sa fac? P.S : Parintii nu ma lasa.

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Sa ai rabdare? Cu astfel de lucruri nu e de glumit gandeste-te de mai multe ori....In schimb acum poate o sa prinzi ura pe pariti dar stiu ei ce stiu de nu te lasa sa te muti, parerea mea (cati ani ai tu? el? )

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Viața de cuplu nu se rezumă numai la sex!
Pa, pa.

| ComatoseWine a răspuns:

Plec de acasa
De nimeni nu-mi pasa
Plec de acasa
Imi fac viata frumoasa...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iar tu? nu ai inteles nimic din raspunsurile de la celatata intrebare. eu tot nu inteleg de ce vrei sa iti nenorocesti viata? pentru o partida de sex in care sa nu va deranjeze nimeni? ca alt motiv la varsta ta eu chiar nu vad.

| Sweety27 a răspuns (pentru suntserios):

Nu te lasa mami si tati sa iesi cu el la orice ora, si e greu sa gasesti o ora libera sa ti-o tragi linistita. Te inteleg. Te mananca rau de tot. Dar mana pe o carte cand ai pus ultima data? Vrei sa locuiesti cu el, dar stii sa-i speli hainele? Stii ca el o sa fie in oras cu baietii si tu in casa singura la telenovele? laughing)) Asta viata vrei? Si peste 7 ani te vad la tv: " STOP violentei asupra femilor! Vrem alocatii mai mare la copii! Vrem loc de munca bine platit! " laughing)))) Poi daca tu te scarpinai la... in timp ce altii stau si invata ca prostii in facultati si in scoli, tot tu te revolti peste 7 ani ca vrei alocatie mare la puradeii tai, sau ca de ce te bate barbatul, ca tu ai drepturi. laughing))

| suntserios a răspuns (pentru Sweety27):

rolling on the floor, da tare asta, parca o si vad peste 7-8 ani ca se revolta ca nu are bani, ca sistemule d e vina, ca tara e de cacao, desi a durut o in c.ur cand era vorba de invatat

| Sweety27 a răspuns (pentru suntserios):

"Huuuuo... Avem drepturi! Huuuuo. Sistemul nu ne ajuta sa ne crestem copiii facuti la 16 ani, cand am fugit de acasa! laughing))) "

| Fatamuntilor a răspuns:

INDIFERNT de raspunsurile noastre tot ce vrei tu ve-i face, nu? Maine -poimaine te auzim la striri.Vei avea timp berechet pentru iubitul tau.
Eu zic sa-ti asculti parintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca aveti servici, va puteti intretine, nu-i nici o problema, dar daca inca depindeti de parinti, atunci e o problema.
Incercati sa-i convingeti.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
La 18 ani poți să te muți, atunci tu decizi ce e rău și ce e bine.
Pa, pa.

| ReusxD a răspuns:

Nu te grabi! Ai foarte mult timp la asta.Trebuie sa asculti parintii tai.Ei te invata ceva de bine nu de rau.Asadar,ai timp!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sweety27 a răspuns:

Incep sa cred ca tu ori nu stii sa citesti, ori pui intrebari pana primesti raspunsul care vrei sa-l auzi. Uite tot o intrebare de-a ta, unde ti se explica clar:
http://www.tpu.ro/......itie-si-a/
http://www.tpu.ro/......-ei-de-24/

De ce continui? Crezi ca daca pui 100 de posturi cu aceeasi intrebare dar in 100 de moduri diverite, o sa ti se raspunda altceva?

Muta-te cu el. Nu iti face nimeni nimic. Trageti-vi-o ca iepurii prin tufe si fa avorturi. Traieste-ti viata numai prin gaurica, ca altceva nu te duce capul! Du-te si stai cu el, o sa te bata, o sa muriti de foame, dar ce conteaza daca dragostea e mare, nu? Acum sper ca ai primit raspunsul care ti-l doreai si nu o sa mai gasesc ink 100 de posturi de-ale tale cu aceeasi intrebare! O zi buna!

| Sweety27 a răspuns (pentru Sweety27):

Inca ceva. Tu nici nu stii sigur cati ani are baiatul. Odata zici 22, odata 24. Am impresia ca el ti-a zis asta si tu il crezi. Probabil in buletin are vreo 28 si se distreaza acum pe seama ta laughing))))))

| zdrangoi a răspuns (pentru Sweety27):

Ai prins-o!
Are o obsesie : vrea la el, cu el.
Mai are 2 ani si fuge de acasa ca majora!

| Dlkee explică (pentru Sweety27):

1. Ni ma insala. Sunt cu el de 1 an jumate.
2.Merg la el acasa in fiecare zi.
3.Nu we vb de sex sau ca ma abuza. Sau etk.4.Are 24 de ani, aproapewinking si postez ce vreau cand vreau. Si daca pun ceva de genu ca v-ati satisface partenerul sau din astea postez ca sunt curioasa nu ca asa fac eu sau

| DaYannaDG a răspuns:

De ce te grabesti?
O sa ai destul timp pentru asta!
Asculta-ti parinii stiu ce e mai bine pentru tine, daca nu te lasa inseamna ca au un motiv.

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Depinde cati ani ai tu sau cati ani are el, daca tu inca nu ai implinit 18 ani, nu prea poti mai ales daca iubitul tau este mai mare ca tine cu cativa ani, mai bine ramai tu cu parinti tai dacat sa regreti mai tarziu big grin

| JulietthA a răspuns:

Ce varsta ai? de cit timp sunteti impreuna?

| Adinuta_Adina_1995 a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci nu e pentru o zii doua. Trebuie sa te gandesti bine ce faci!