| raisabanea a întrebat:

Vreau sa-mi vand repede si bine un apartament cu 2 camere pentru a-mi ajuta fata sa nu mai stea la soacra. Poate ma sfatuiti ce sa fac.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mirela03 a răspuns:

In acest moment in domeniul imobiliarelor nu se pot face nici un fel de tranzactii repede si bine. Deci, poate ar fi mai bine sa mearga in chirie sau sa stea cu dvs. (daca se poate) ca sa nu iesiti in pierdere.

5 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Asa este de vandut un apartament, acum, este destul de greu. Nu veti lua un pret bun. Poate ar fi bine sa se mute la dumneavoastra sau sa inchirieaze ceva.

| JayLeno a răspuns:

Imobiliarele acum sunt la pamant. Momentul pentru o vanzare acum nu este recomandat, clienti buni nu o sa gasesti, o sa vinzi in pierderestraight face Mai bine ii spui sa stea o perioada in chirie decat sa vinzi acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu sa il cumpar. Unde e si cat costa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa "lansezi" intrebari puerile pe "mister google", mai bine ai consulta un agent imobiliar, iarta-mi abordarea, dar sun adeptul atitudinilor sanatoase si practice.

| MayanMistica a răspuns:

Pai de ce sa-l vinzi cand ai putea sa lasi fata sa locuiasca acolo?!