| Ion1231 a întrebat:

Salut, am un apartament de vazare care are mobila in el si eu vreau sa-l vand fara mobila. Gaurile care sunt lasate in camere trebuie reparate sau pot sa-l vand asa?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să îl vinzi și așa. Dar dacă vrei să primești un preț bun pe el, îl golești de mobilă, îl repari de găuri și doar apoi îl prezinți la clienți.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le lasi asa ca noul proprietar va renova tot apartamentul după gustul lui.

| Catrice a răspuns:

Ce gauri? Tu ai mobila în pereți? Nașpa.

| Ion1231 explică (pentru Catrice):

Salut, am comode suspendate, birouri, televizoare si lustre prinse cu un brat metalic de perete.

| aditimus a răspuns:

Daca in apartament o sa ramana mobila daca este in stare buna de ce sa nu se foloseasca noii proprietari, daca mobila e veche scoate-o afara, renoveaza frumos cat sa fie curat si poti cere un pret decent.

Daca vrei sa scapi de mobila vezi pe Facebook este un grup Donez in "localitatea unde locuiesti" poti dona unei familii nevoiase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa îl vinzi și asa dar trebuie sa lași din pret.
Unde ai apartamentul de vânzare? In buc?

| alecsboassa a răspuns:

Normal ca trebuie reparate. nu o sa ti l cumpere nimeni

| Samedaniel33 a răspuns:

Vinde-l asa!
Ce rost are sa mai cheltui bani sa repari gaurile. Acum sunt la moda.