| Andre a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa imi iau sau nu catel stau la apartament cu 3 camere

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Uita-te la mine si spune-mi ce crezi!

| mabytza a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti ei
M-am rugat de parinti 13 ani sa imi ia si i-am convins dar ink nu am gasit o oferta buna.
Cei mai buni pentru apartamente sunt bichonii. Am citit ca sunt afectuosi si nu lasa deloc par deoarece nu naparlesc.Nu sunt costisitori deoarece nu mananca mult si traiesc in jur de 15-20 de ani...sunt cei mai convenabili...

| Laura_6128 a răspuns:

Depinde ce rasa de catel ...eu am un pechinez imperial si stau tot intr-un apartament cu 3 camere, cam lasa par asa ca te-as sfatui sa iti iei un bichon!

| issa_4258 a răspuns:

Da normal ca da.eu la inceput stateam intr/o garsonera si aveam doi pichinezi.cateii in primul rand au nevoie de multa atentie si iubire.si apoi vb de spatiu.bafta si sa ne anunti si pe noi daca iti ei sau nu