| maximdaniel92 a întrebat:

Vreau sa stiu si.eu cum poti sa demonstrezi iubirea cuiva virtual, doar prin cuvinte. dau funda.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai si cine vrea sa faca asta sigur stie ce simte pentru persoana respectiva? Sigur face diferenta intre iubire si atractie?
Si de ce ar face cineva asta online? Face to face!

| Adry05 a răspuns:

N-ai cum, trebuie sa fie naiba rau sa creada doar niste cuvinte. Dar si alea trebuie sa fie extrem de sincere si cel mai important gandite si scrise de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, virtual NU ai cum sa domenstrezi iubirea. Virtual se mintii cat se poate de mult, deoarece din spatele unui ecran, poti sa fii oricine si sa spui orice, ami greu ese sa dovdesti, iar o persoana desteapta, niciodata nu va accepta virtualul, ca dovada.

| JackR a răspuns:

Iubirea este la fel ca viata, exista sau nu exista. Si nu este conditionata ("iubesc pentru ca"). Iubesti sau nu iubesti. Nu trebuie demostrata, explicata, justificata sau dovedita, nici in realitate, nici in virtual. Daca cineva are nevoie de dovezi sau demonstratii ca este iubit/iubita, atunci nu are rost sa-ti pierzi vremea.

Avand in vedere faptul ca ai pus intrebarea asta, tind sa cred ca esti foarte tanar. In timp, o sa inveti toate astea.