| madalin001 a întrebat:

A-ti avut si voi problema pe YouTube atunci cand uploadezi un videoclip si are o muzica licentiata sa-ti apara "S-a potrivit cu o terta parte" / "Matching third party content".

Vreau sa pot sa activez generarea de bani si nu pot sa pun melodia "Two Steps from Hell - Dark Ages", sa renunt fiindca sunt de cumparat licente sau as avea vreo solutie?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Odata ce ai primit acea avertizare nu sunt sigur ca mai poti activa generarea de bani.Gandeste-te ca autorul melodiei poate sa iti stearga videoclipul/canalul printr-un simplu raport privind drepturile de autor.Bafta happy

| madalin001 explică (pentru Romeo44):

Am rezolvat, poti modifica melodia mai rapid, incet, mai gros, mai subtire cu Audacity si nu se mai afla.

1 răspuns: