| OHmyGosh a întrebat:

Am pus un videoclip pe YouTube si imi apare"Matched third party content.", dar nu este copiat de la nimeni!
Ce se intampla? Mi se poate sterge contul sau este blocat in anumite tari?
Pot face cumva sa nu mai apara asa?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Nu sterge nimic, lasa-l acolo..si eu am destule cu avertizment, daca primesti reclamatie, nu te lasa sa intri in cont pina nul stergi ..deci eu sunt de parere sa nul stergi

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Esti sigura ca inclusiv coloana sonora iti apartine?

| Ionait a răspuns:

Coloana sonora este a unui artist care este in parteneriat cu YouTube. Cata vreme ai acest avertisment tu nu poti fi in parteneriat cu Youtube. De asemenea, risti suspendarea contului daca situatia se va repeta.

| Taiby a răspuns:

Te duci frumos la videoclips unde l ai uploadat si il selectezi frumos si apoi ii dai delete, si o sa scapi de advertisment mai devreme sau mai tarziu... Nu nu ti se poate bloca contul pentru prima abatere.