| StefanF a întrebat:

Am si eu o intrebare despre facebook, cum pot face ca atunci cand las un coment pentru cineva acest coment sa fie vizibil doar pentru persoana la care i-am facut acel coment si nu pentru prieteni mei si prieteni acelei persoane?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, nu merge asa decat daca vrei sa vada toti prieteni, poti ii spui acelei persoane in privat de parere ai despre poza/video/stare/etc... sper ca te-am ajutat bafta pa