| Dumitrescu_Eva_1987 a întrebat:

.Am un site www.reallywatching.com unde sunt numai articole despre film, muzica si actori...Ce a putea sa fac sa mai maresc nr de vizitatori? Mentionez ca pentru SEO am instalat un plugin Yoast SEO in wordpress. aveti si alte idei? Multumesc anticipat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| andreeabobo a răspuns:

Sa incerci sa promovezi pe retelele de socializare cat mai mult?

| Dumitrescu_Eva_1987 explică (pentru andreeabobo):

Multumesc pentru raspuns.Asta fac cat de mult pot. postez in diferite grupuri pe subiect. De asemenea, lucrez cu plughin hl Yoast SEO de pe worpress la fiecare articol postat! ...si cam atat imi iese pana acum...

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Inscrie site-ul in motoarele de cautare.