| Andrei_Marincuta_1995 a întrebat:

Am si eu problema urgenta de rezolvat, am un site web ( wordpress) pe care aveam o problema de securitate si am instalat un plugin si am dat scanare si am blocat cateva ip-uri, iar acum nu vrea sa se mai deschida site-ul, as putea sa rezolv cumva problema? Va rog urgent, dau funda plz!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica nu se mai deschide? Ce eroare apare |?

| Andrei_Marincuta_1995 explică (pentru anonim_4396):

Nu apare nimic, da sa se incarce 1-2 secunde, dar ramane pagina alba, ca si cum nu s-ar conecta si brusc se opreste din incarcat si ramane asa alba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Marincuta_1995):

E subdoemniu sau domeniu? Posteaza un link. Iti apartine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Marincuta_1995):

Pot fi multe cauze, iar acel plugin trebuie inlaturat din baza de date, e posibil sa fi ramas fisiere cache, iar problema nu cred ca se poate rezolva din cateva sfaturi. Pot face o exceptie si sa verific personal, insa am nevoie de acces la fisiere, daca esti sigur ca nu gasesti pe altcineva, iar asta nu de joaca.

Foloseste mesajele privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Completare, acest website apartine Primăriei Mirosloveşti, si trebuia sa aiba un administrator care sa ocupe de mententanta!