| moniiq a întrebat:

Am si eu o problema: De cateva zile primesc niste mailuri de la sexyplay live cam dar problema nu stiu cum si de ce le primesc. Ce pot sa fac sa nu le mai primesc? Funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Le bagi la spam, sau cauti unuscribe.

| moniiq explică (pentru pLeX):

Imi intra direct la spam ( eu vreau sa nu mai primesc deloc mailurile alea ). Iar daca dau unuscribe ce se intampla?

| Ingerulrebei a răspuns (pentru moniiq):

Nu il mai poti gasi asa usor odata ce adaugi pe cineva la subscribe iti va arata o lista si va arata poza de profil a acelei persoane si numele (daca n-are poza si arata numele tot aia e) si nu numai ca nu il mai poti gasi usor dar nu mai esti la curent cu ce posteaza.

| moniiq explică (pentru Ingerulrebei):

Tot ce vreau eu e sa nu mai primesc mailuri de la site-urile alea. Daca dau subscribe ei imi trimit in continuare iar eu nu pot sa le vad? Sau nici ei nu mai pot sa imi trimita mie mailuri?

| Ingerulrebei a răspuns (pentru moniiq):

Daca ai dat subscribe la aceea persoana mai da-i inca odata (doar daca e pe youtube daca nu e n-are legatura si imi cer scuze) nu iti vor mai trimite.