| gby349 a întrebat:

De unde pot cumpara lentile de ochelari de soare, doar de lentile am nevoie si nu vreau sa dau bani in plus pe o rama nefolositoare.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil la orice magazin de optica iti poate face lentile de soare pentru ramele tale

| gby349 explică (pentru suntserios):

Din pacate nu este asa, de aceea vreau sa comand de pe internet. Trebuie sa merg 300 km ca sa pot sa ii fac la un magazin de optica, asa ca internetul ar fi cea mai buna solutie.

| suntserios a răspuns (pentru gby349):

Nu vad cum ar putea cineva de pe net sa iti faca lentilele pe masura ramelor tale asa din imaginatie. Si 300km? Stai in jungla?

| gby349 explică (pentru suntserios):

Evident ca nu vreau un exercitiu de imaginatie al celor de la optica. Le trimit un reper o referinta chiar rama. Cat despre unde stau, e ma8 degraba buda semaforizata decat jungla, dar la ce oameni is aici poti sa spui si asta.