| Davidoaia a întrebat:

As vrea sa-mi fac un site in joomla. Nu prea ma pricep, insa as vrea sa pun pe cineva! Intrebarea mea este urmatoarea : Daca am tema pentru site joomla, si am extensiile ( in afara de cele social FB, dar nu-i o problema asta ). daca as pune pe cineva sa mi-l faca, sa mai modifice el putin din coduri (culoare, favicon, logo al siteului etc. mici chestii ) si apoi sa ma ajute sa imi cumpar domeniu si host si sa-l public. Cat ar dura si cam cat ar trebui sa-i dau programatorului? Din cate am vazut si mi-au spus altii, n-ar dura mai mult de o zi jumatate, 2 ( lucrat serios la el ) si ma gandeam sa ii dau vreo 100, 150 RON. Astept raspunsuri, pareri si sugestii! happy Multumesc anticipat! Dau funda! happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| ionutiaz95 a răspuns:

Sa o i-au de la inceput. Am avut site-uri si am o experienta destul de buna.
NU recomand Joomla, iti va fi foarte greu sa-l promovezi in google si asta inseamna ca nu vei avea vizite.
Recomandarea mea este Wordpress, dar inainte de toate trebuie sa ai putina experienta, pentru inceput cumperi domeniu apoi host. Sincer cu restul sfaturilor ma gasesti pe fb(chat), iti raspund la intrebari pe parcurs, am multe de zis si vreau sa iti raspund exact la fiecare intrebare. Nu cer bani, nu ma ocup cu servicii iti voi da doar pareri. Cont fb: fb.com/ionut.iaz ADD si mesaj pe chat referitor la asta.

| Davidoaia explică (pentru ionutiaz95):

Iti pot lasa ID-ul meu de skype, daca vrei sa mai purtam conversatii happy

| ionutiaz95 a răspuns (pentru Davidoaia):

Profil de facebook nu ai?(prefer de'asta decat sa mai instalez skype-ul :-p)

| Davidoaia explică (pentru ionutiaz95):

Am! ti-am lasat un mesaj pe FB, sa te adaug la pr nu pot, ti-ai restrictionat probabil optiunea asta!