| Davidoaia a întrebat:

As vrea sa-mi fac un site in Joomla. Nu prea ma pricep, insa as vrea sa pun pe cineva! Intrebarea mea este urmatoarea : Daca am tema pentru site joomla, si am extensiile ( in afara de cele social FB, dar nu-i o problema asta ). daca as pune pe cineva sa mi-l faca, sa mai modifice el putin din coduri (culoare, favicon, logo al siteului etc. mici chestii ) si apoi sa ma ajute sa imi cumpar domeniu si host si sa-l public. Cat ar dura si cam cat ar trebui sa ii dau programatorului? Din cate am vazut si mi-au spus altii, nu ar dura mai mult de o zi jumatate, doua ( lucrat serios la el ) si ma gandeam sa ii dau vreo 100, 150 RON. Astept raspunsuri, pareri si sugestii! happy Multumesc anticipat! Dau funda! happy

5 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut da se merita la 150 ron si dupa banii de host. E convenabil. Bafta cu site-ul. Succes!

| Davidoaia explică (pentru Anonim0100):

Multumesc! 100 RON nu ar merge? doar nu are mare lucru de facut. poate i-as da 150 si pentru putina asistenta ulterioara happy

| Anonim0100 a răspuns (pentru Davidoaia):

Daca nu ceri asa mult de la site, da se merita 100 ron si cred ca, cu restul 50 platesti hostu. Asistenta daca e baiat bun te ajuta pe gratis. Numai bine!

| endeavour a răspuns:

Mane roaga pe cineva..chestia asta e o nimica toata, nu trebuie programator web pentru aia si depinde ce vrei sa modifici, daca doar culori si cateva chestii mici nu trebuie mai mult de o ora.

| Davidoaia explică (pentru endeavour):

Stiu ca nu trebuie neaparat un programator! Am rugat pe cineva si m-a tinut mult timp in sah si nici nu m-a ajutat sad. M-as ocupa eu de asta, insa ca sa stau sa o iau de la zero, dureaza ceva, si nici nu am timp, sunt foarte ocupat. Vreau pentru un site de radio online cu chat, forum, stiri si alte cateva mici chestii. chiar daca nu trebuie neaparat un rpgramator, ma gandesc ca unul ar fi binevenit, mai bine decat unu neexperimentat ( incepator etc ) Am sa dau un anunt pe siteurile de specialitate (gen softpedia) si sa vad daca se gesesc mai mult doritori, sa am de unde alege big grin