| anonim_4396 a întrebat:

caut un program profesional cu plata pentru actualizarea tuturor driverelor PC la ultima versiune. nu conteaza pretul programului, doar sa fie un program profesional foarte bun! si mai caut tot un program profesional cu plata pentru optimizarea totala a PC ( defragmentare hard disk, defragmentare registru, reparare erori, crestere vitezei PC, performanta maxima, etc. va rog dati numele programului doar daca se ancadreaza an tot ce am spus si este unul foarte bun!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pentru primul sunt foarte multe, mai bine le cauti manual driverele pe site-ul oficial sau prin update la windows. Pentru al doilea cauta Tune Up Utilities.

| SpecterEV a răspuns (pentru CM7YRE):

Mersi. da tune up este foarte bun