| tibyramos a întrebat:

De câțiva ani de zile am o pagină pe Fb unde postez imagini și videoclipuri amuzante/interesante iar cu câteva luni în urmă a început să crească vertiginos numărul de persoane care apreciază pagina; în sensul acesta vreau să investesc și în designul paginii și aș avea nevoie de cineva talentat și cu inspirație pentru crearea unui logo, care să-l folosesc ca poză de profil și, de ce nu, chiar și o poză de copertă. Aș fi bucuros de ajutor!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| CristinaVibeUp a răspuns:

Https://www.vibeupromania.com/ salut! A-m fi incantati sa te ajutam in crearea unui logo. Intra pe site, vezi portofoliul nostru iar daca te incanta ce vezi cere o oferta de pret. Succes!

| Ionel_Hîncu_1993 a răspuns:

Salut, mai e valabila oferta? as fi eu interesat sa te ajut cu pagina si designul.

| tibyramos explică (pentru Ionel_Hîncu_1993):

Salut! Scuze că răspund așa târziu. Eu am găsit deja un logo însă sunt deschis la idei. https://www.facebook.com/Merit%C4%83-s%C4%83-vezi-120990631333891/ - Aceasta este pagina.