| anonim_4396 a întrebat:

Aş vrea să mă apuc de YouTube.
Vreau să imi fac un canal pe care sa postez diferite videoclipuri pe care sa folosesc numele meu.

As vrea sa ma ajutati cu urmatoarele lucruri:
Nu am acces la laptop/calculator si as vrea sa imi spuneti cu ce aplicatii pentru Andorid as putea face videoclipuri-le si unde sa le editez?
Cum as putea ajunge la mai multi abonati?
Cum imi fac o poza de profil si de coperta mai interesanta?

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Poza cu ajutorul programelor speciale de poze, abonati cu continutul tau. daca ai videoclipuri bune, ai si abonati. daca esti plictisitor si chestii asemanatoare, nu se uita nimeni

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Cam greu pe Android.

| NevermindXEXEXD a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa ai un numar mare de abonati. Un prieten de al meu editeaza pe pc intr-un program platit, are microfon si filmeaza cu DSLR si are abia 5.5k abonati. Iti trebuie multa rabdare si speranta