| udialan a întrebat:

Sal TPU, rugaminte URGENT: am o pagina FB si NU imi apar poza profil si numele paginii CAND postez comentarii pe paginile altora! cum sa procedez, pls!

Răspuns Câştigător
| Adyut a răspuns:

Buna. Asa am patit si eu. Cel mai bun sfat este sa-ti reinstalezi Widowsul.

Daca nu vrei sa te complici ar mai fi o varianta care nu iti va merge mult timp este: Sa intrii in Task Manager la Processes sau Services si sa opresti toate procesele care nu le cunosti/folosesti. Spec ca ti-am fost de ajutorhappy!

Nu uita FUNDA xD

| udialan explică (pentru Adyut):

Mersi frumos de raspuns, dar stii ce? cand intru pe alte forumuri, acolo imi apare si poza, si nume! numai pe FB, NU! ma gandesc ca gresesc eu undeva, fiind nou pe FB! poate nu urmez pasii care trebuie cand postezi pe paginile altora care sunt publice, poate nu am setarile cum trebuie la profil...as putea reisntala si W., dar nu e cert ca din cauza asta nu mi merge, zic! (din motivele enumerate)...dau si funda, desigur

| Adyut a răspuns (pentru udialan):

Funda!happy

3 răspunsuri:
| Adyut a răspuns:

Inca nu mi-ai dat funda...