| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un cont de facebook.Cand vreau sa ma loghez imi zice ceva de protectie,trebuie sa bag un cod, pe urma numarul de telefon si scrie ca in 5 minute imi trimit ei codul de confirmare, da nu mi-l trimit.Am asteptat deja o zi s am bagat numarul de telefon de mai multe ori.Ce are?

5 răspunsuri:
| IonutzMariusz a răspuns:

Ce numar ai :
Selectezi pe Romania si acolo la Romania scrie(+40)
si in acea casuta unde trebuie sa introduci nr incepi de la 7xxxxxx si vei primi!

| AnAnAs234 a răspuns (pentru IonutzMariusz):

Nu merge sad si chiar daca incep numarul cu 07... sau doar cu 7xxx tot cu +40 7xxx il ia

| IonutzMariusz a răspuns (pentru AnAnAs234):

Pai si e bine asa trebuie ca in acea casuta sa incepi doar cu 7 si restul'
mie imi merge pe Vodafone! si nu am probleme dar ai minute sau credit? eu am si vinde la cateva secunde am mai facut si la un prieten dar nu avea minute si credit si nu a mers

| AnAnAs234 a răspuns (pentru IonutzMariusz):

Daca nu ma insel, din cate am citit pe acolo, numarul de telefon merge la verificarea unui singur cont, si eu l-am mai folosit deja.De asta cred ca nu imi trimit mesaj.

| IonutzMariusz a răspuns (pentru AnAnAs234):

Nu conteaza!