| MegaChrysos a întrebat:

Salut TPUhappy Am o problema. Vreau si eu steam pentru cs dala de pe net free, doar ca atunci cand il instalez imi apare doar ca sa instalat si update 100 % si gata. nu mai merge sa fac cont sau altceva. care ma ajuta? dau funda:*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Alonderman a răspuns:

Uite daca vrei steam gratis cu toate jocurile fa asa :

STEAM gratis
1. instalati steam original Steam Crack-setup.exe
2. facetiva un user
3. replace unde ati instalat cel original C:\Program Files\Steam
4. apare pe desktop crack steam dati dublu click pe el si aveti steam gratis cu jocurile counter-strike1.6,condition zero si source estea merg sigur si mai sunt si alte jocurii in steam unele merg

O sa aveti toate jocurile GRATIS!

Download: http://www.2shared.com/file/UT--L7Y4/Steam_Crack-setup.html

| MegaChrysos explică (pentru Alonderman):

Nu pot isntala ceea ce mi-ai dat aici sad Nu inteleg de cesad

| Alonderman a răspuns:

Scuze link-ul de mai sus nu merge!

Incearca asta : http://www.2shared.com/file/wXDngegb/Steam_Crack_2013-setup.html

| TheWolfAtTheGate a răspuns:

Pai sa stii ca ai instalat aplicatia dar contul trebuie sa il platesti. Parca 10 euro era. Incarca-ti telefonul cu 10 Euro si intra pe situl computergames!

| MegaChrysos explică (pentru TheWolfAtTheGate):

Nu ajung pana acolo happy Problema este ca: atunci cand se termina de isntalat, nu imi pare nimic unde sa introduc nick si pass.