| edihrubiak a întrebat:

o sa va pun o intrebare dar va rog sa nu ma lu-ti la misto, ieri pe la ora 3:40 dimineata...da nu dormeam pt ca ma durea capu si ma uitam la televizior sa facut ora 4.Eu ma dusesem pana la Baie sa imi mai iau un calmant usa de la camera se inchisese dintr-o data foarte puternic eu m-am inchis in baie si credeti-ma am stat in baie pana la ora 5:50 abia atunci mi-am facut curaj sa ies, iar cand am iesit ori eram eu mort de somn si aveam iluzii am vazut ceva care semana cu o silueta neagra m-am inchis rapid in baie si nu am mai iesit pana a venit taicameo si mi-a deschis. Deci eu nu cred in fantome niciodata nu am crezut dar spunetimi ce sa fac sa uit intamplarea aceasta sau cea de incurajare.Si.scuzati categ

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Ce varsta ai? Cat de des te uiti la filme de genul asta? Cu siguranta totul a fost in mintea ta iar frica a amplificat situatia mai mult decat trebuia.Nu te ingrijora, nu ai de ce sa te sperii.