| NoisyDream a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. Ieri m-am dus la un prieten, am baut o bere si l-am rugat sa ma tunda i-am zis sa ma ia cu 0 in parti iar sus sa il lase cum era (aproximativ 5cm). Zis si facut a iesit o freza turbata dar mie imi placea l-am facut cu placa si cu fixativ si statea ok un pic exagerat intr-adevar dar e vara si se permite big grin toate bune pana cand am ajuns acasa si m-a vazut tata asa a iesit un scandal cat casa si noaptea cand dormeam a venit cu foarfeca si mi-a luat "din varfuri" si mi-a facut numai scari si gauri in cap. Azi m-am dus si m-am tuns chel stil jilava laughing si imi sta ca dracu. Eh capu face capu trage. Intrebarea mea e daca nu stiti cumva vreo metoda prin care sa grabesc cresterea parului orice dar nu imi spuneti de uleiul de ricin. Metoda cea mai buna primeste funda si un mare MULTUMESC. Va rog fara mistouri ca siasa am parte de destule.

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Chiar imi pare rau pentru tine. sad
UIte niste solutii:
1. Uleiul de ricin
2.Masaj la radacina inainte de baie (20-30 de minute)
3. Spalarea parului cat mai des (cam o data la 2 zile)
4.Clateste-l cu ceai de brusture si urzica
Sper sa creasca repede.
Bafta! :*

6 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Mersi pentru funda. :*

| PiinkSmiile a răspuns:

Hey!
Aici sunt mai multe solutii ->>>http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/,in afara de ulei de ricin. :)

| NoisyDream explică (pentru PiinkSmiile):

Va multumesc mult pentru ajutor si pentru sprijin v-as da funda tuturor daca as putea insa trebuie totusi sa aleg. Parul meu va este recunoscator :** laughing)

| caus3lov3ya a răspuns:

Imi pare f f rausad. iata cateva sfaturi care functioneaza:
1. mananca multe legume si fructe pentru vitaminele A, B, C, E
2. masaj la scalp cu ulei de migdale..sau de masline
3 cv mai ciudat, dar parul creste mai repede si mai des: solutie de gaz lampant+ ulei de ricin+ alcool rafinat in parti egale tongue =>> masaj cu asta
mdap..nasoala situatie. dar asta e bafta acu! :*