| EMKing a întrebat:

A... mi-a spus varamiu de un serial, ceva legat de niste zeii, ca zeii vechi se bat cu zeii noi, adica aia vechi au metodele old school, iar astia noi se folosesc de tehnologie, cam asta am inteles. So imi poate spune cineva cum se numeste acest serial? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Cred ca se referea la American Gods

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai simplu sa-l suni pe varu tau, sa-l intrebi cum se cheama filmul?

| EMKing explică (pentru Violleta2022):

Nu crezi ca ar fi mai simplu sa nu raspunzi daca nu sti?

| Violleta2022 a răspuns (pentru EMKing):

Nu crezi ca era ma simplu sa-ti suni prietenul care a vazut filmul si sa-l intrebi, mai ales ca taman el ti-a povestit de film, deci stie cu siguranta ce film este?!

| EMKing explică (pentru Violleta2022):

Frt, daca nu stii, nu mai raspunde doar ca sa faci raspunsuri, raspunzi la ce stii, da?