| IrinaAndreea a întrebat:

Ati vazut primul episod din sezonul 4 GOSSIP GIRL? Ce parere aveti, credeti ca Juliet este Gossip Girl? thinking (Stiu ca am mai pus o data intrebarea, dar nu am primit decat doua raspunsuri si nici alea "la obiect".)

3 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Da, am vazut episodul.Nu stiu ce sa cred, parca e prea evident ca ea e Gossip girl laughingProbabil producatorii vor sa ne faca sa credem ca ea e GG.

| IrinaAndreea explică:

@Lorena: Juliet e noua, nu a mai aparut pana acum. big grin
@Fireflie: Asa cred si eu, ar fi totusi prea evident. thinking

| NoName1234 a răspuns:

Nu m-am uitat la sezonul 4 dar, ca nu am mai uitat de mult, si nu mai stiu cine e Juliet. Dar u cred ca o sa zica cine e decat poate la sfarsit de tot.happy